colja127
colja127
04-11-2021
Mathematics
contestada
what is the total cost
Respuesta :
brianab9968
brianab9968
04-11-2021
Answer:
4.2
Step-by-step explanation:
tell me if is correct
Answer Link
mkrooska
mkrooska
04-11-2021
The total cost is $64.20
Selling price+sales tax amount in $= total
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 34+ )
Otras preguntas
Read this excerpt from a student’s essay that compares and contrasts Earth to Mars. Which of the following is NOT a true similarity? The rotational axis is inc
what would you call 2-1-1 for
Can you restrain a person against his or her will if it is for his or her own good
30%of the cars sold by car dealer A were blue. 50% of the cars sold by car dealer B were blue. which statement must be true
How did the new deal provide help to different groups of american?
A pack with 6 cans of juice costs $3.48. what is the unit rate?
The circumfrence is 16 pi. What is the are in terms of pi?
How were u.s. senators originally selected? question 4 options:?
Briefly explain one specific way in which the constitution addresses a criticism of the articles of confederation
Kevin is 3 times as old as Daniel, 4 years ago, Kevin was 5 times as old as Daniel. How old is Kevin